Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti (nők/lányok) szexhez...

Ti (nők/lányok) szexhez leborotváljátok a szeméremszőrzeteteket?

Figyelt kérdés
Eddig nem borotváltam (ollóval vágtam, hogy ne legyen túl nagy) de most valahogy eszebe jutott hogy ki kéne próbálni, meg minden. És leborotváltam és nagyon furcsa.

2018. máj. 13. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Igen,de a gyantával jobban jársz.
2018. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem szexfüggő. Kb 2 hetente szoktam leborotválni, amikor már zavar.
2018. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Eddig nem borotváltam (ollóval vágtam, hogy ne legyen túl nagy)" - nincs jelentősége, hogyan igazítod fazonra
2018. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Muszáj, ha nem akarok kidörzsölni egy férfit se.
2018. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ollóval szoktam formára igazítani, és "alkalmakra" borotvalom le. A párom nagyon szereti csupaszon, és én is, csak azért nem.szivesen borotvalom le mindig, mert nagyon macerás, és kellemetlen. Illetve amikor nő a szor, és nagyon pici és erős, akkor annyira szúrós és viszket :OOO de frissen borotvalas után nagyon kellemes.
2018. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos az a baj a borotválással hogy 2 napig jó, aztán szinte majdnem rosszabb lesz mint borotva előtt.

Szerintem a gyantázás jobb megoldás, legalább a szeméremdombra, lentebb is az lenne, de én (személy szerint) ott már csak a borotvát bírom.

2018. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Engem érdekelne mi rosszat írtam,amiért le kellett pontozni? 😑

(1-es vagyok)

2018. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a borotva nagyon bevált, nem erősödik a szőröm tőle, nem pöttyös és nem pattogzok ki, én arra jöttem rá, hogy a titok a borotva, nem mindegy milyen használ az ember..

Lehet ki leszek nevetve, én a Gillette Power Fusion ProGlide-ját használom, az egyik legdrágább elemes borotva, drága hozzá a betét is, de nagyon megéri megvenni, nekem babapopsi puha lesz borotválás után a terület és nem is szúr, amikor nő visszafele.. szóval érdemes rá beruházni. :)


25N

2018. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!