Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 11 éve hosszú fekete hajam...

11 éve hosszú fekete hajam van. Szeretnék váltani. Tudom, hogy a feketét semmi nem fogja be, de mégis milyen vörös árnyalatú próbálkozzak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Le kell szívni előtte. Mindenképp fodrásszal csináltasd ne otthon kenj rá valami boltit, kár lenne a hajadért
2018. máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én anno több körben aszkorbinsavval szívtam le, szerintem megpróbálkozhatsz ezzel is, csak mindenképp kenj utána a hajhosszadra vastagon hajbalzsamot, hajpakolást a hajadra, mert kiszárad.
2018. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2. Hany kor utan mondanad azt, hogy egy sotetbarna festek befogta volna mar? En is erre keszulok.
2018. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3, 4. alkalom után festettem be, 2-3 hajmosás után már szépen látszódott, hogy barna árnyalata van :D
2018. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:

Én csináltam már többször fekete hajból színeset. Nekem az alja színes, ami ugye idővel levágódik és akkor újra kell csinálni. Mindig úgy csinálom, hogy rámegyek egy colour B4 hajfesték eltávolítóval, ami leszedi a feketét és sötétebb barnát ad. Azt pedig koktélozom a megfelelő világos árnyalatra. Az aszkorbinsavas cucc nekem semmit sem ért, vörösebb lett tőle a hajam de világosabb nem.

Szóval 1 colour b4 meg 1 koktél után szerintem egy sötétvörös/violett már befogná.

2018. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!