Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Testszőr eltávolítás?

Testszőr eltávolítás?

Figyelt kérdés
Rájöttem hogy a nagy szőrös tiszta dzsumbúj lábamon le kell vágnom a szőrt,lehet melegnek nevezni de nyáron nagyon kellemetlen tud lenni, izzadás közbe nagyon kellemetlen. Tanács kéne egy jó minőségű szőrtelenítő gép kellene sajnos a kézi borotvák nem igazán kézen fekvőek minőségtől függetlenül megsebzem vele magam. Pénz kidobás az egész egy bivaly erős lábszőrzet eltávolító gép kellene.Mielőtt valaki az epilátor mondaná nem akarok a fájdalomtól ordítani.Sors társak válaszát várom akik átérzik a fájdalmamat olyan érzés lenne normálisan megszabadulni ettől az őserdőtől mint ha elűzném a legsötétebb felhőt viccen kívül.Utána néztem de sajnos ilyen téren nincs elég tapasztalatom,hogy melyik lenne a megfelelő. Segítség.

2018. máj. 14. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A pasim trimmeli, azaz siman rovidebbre vagja. Sima szakallvagoval csinalja amin van trimmelo. Sztem igy jol nez ki. Eltavolitani ne akard mert teli leszel szortuszo gyulladassal, kiutessel, pattanassal. Es gyorsan ujra no.
2018. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikus
2018. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen akarod csinálni vegyél egy hajnyírót, vagy testszőrnyírót és azzal vágd le nullásra.Picit borostás magad, ha ez zavar, fürdéskor borotváld simára. Akkor már könnyű, hiszen csak a borostát szeded le.Viszont ha a lábadat szőrteleníted,célszerű a felsőtestedet is,mert különben elég idétlenül néz ki. Sajnos én is brutálisan szőrös vagyok, van némi tapasztalatom. F.
2018. máj. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!