Raszta szőkítés?

Figyelt kérdés

Már többször is volt leszivva, 12% os hidrogen peroxiddal a hajam, legalabb 3x, ám egy szinten tul nem világosodik, konkretan sarga a hajam. Eredetileg vilagos barna vagyok, tehát nem sötét a hajam, ez nem lehet az oka. Amit el szeretnék érni az nagyjából ilyen [link]

Nem merem már többször hidrogenezni, attól tartok hogy horgolas kozben lerornek egy ido utan. Mit tudnék tenni?

Elég fontos lenne mivel most nagyon nem szep volt aki úgy azonositott be hogy “a VOROS raszta lany” , es az semmiképp sem szeretnek lenni :D



2018. máj. 14. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok a maradi, de a hajfestés nem oldaná meg a problémát?

Elméletileg minél enyhébb a színváltozás annál kisebb a hajban esett kár, így(az alapján amit írtál a tied nem változott sokat?) nem hiszem, hogy akkor probléma lenne belőle, ha később berasztáznád.

2018. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A raszta már megvan egy ideje, azt probalom szokiteni a fejemen. Próbáltam sima hamvas szoke hajfestekkel de alig volt észrevehető :( Magyarországon sajna nincsenek ezzel fogalkozo fodraszatok, magyaran nincs szakerto a konkret témában
2018. máj. 16. 04:00
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Valóban, magyarok tényleg nem foglalkoznak vele. Ez az írás, amit találtam is angolul van, illetve a probléma megoldására is külföldi oldalakon mutatja a megfelelő termékeket, de szerintem itt is kaphatóak valamilyen boltban. Érdekes le írja azt is hogy miért sárgul be a haj. Be is vörösödhet, ha az is meg esett volna veled?

Mindenesetre egy épkézláb poszt és szerintem megválaszolja az összes kérdéseket. Hogy még tudod-e csinálni az már rajtad múlik :)

2018. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!