Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most hallottam először, hogy...

Most hallottam először, hogy pedikűrös ki tudja szedni a tyúkszemet. Hogyan teszi ezt? Esetleg akkor én is meg tudom csinálni itthon, amit ő? Hogy?

Figyelt kérdés

Előre is köszi a válaszokat!

21/L


2018. máj. 15. 19:54
 1/5 NigelB ***** válasza:

Többektől hallottam, hogy nekik bevált:

Egy félbe vágott fokhagymát rátenni, bekötni, és rajta hagyni egy ideig (talán félnapig). Fel fog puhulni, és könnyen kiszedhető saját kezűleg. Lehet, hogy kuruzslásnak tűnik, de régi népi módszer.

2018. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertári kenőcsöt használtam. Napi 2-3x rákentem, leragasztottam, a harmadik napon annyira megpuhult, hogy ki tudtam piszkálni az egészet. Lett egy lyuk utána, de nyom nélkül begyógyult.
2018. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm a tippet, ezt ki fogom próbálni!

Második válaszoló: szintén köszönöm a tanácsot. Megkérdezhetem, hogy mivel piszkáltad ki úgy, hogy csak egy hamar beforró seb maradt utána?

2018. máj. 16. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
hegyes csipesszel.
2018. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2018. máj. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!