Férfi arcápolás?

Figyelt kérdés

Vki tud segíteni? A bőröm szárazabb, érzékenyebb, tele van betömődött pórusokkal és több pattanással. Megpróbáltam utánanézni, hogy miket tehetnék, hogy ezeket elkerüljem, de minden oldal ami a férfi arcápolásról ír valami b*zivá akar változtatni és a fél drogériaboltot felvásároltatni velem, meg elküldeni kozmetikushoz ilyen arcpakolásokra meg maszkokra meg a jó ég tudja mire.

Nem lehet ezt az otthoni karbantartást valahogy egyszerűbben (és olcsóbban) véghezvinni? :D

Milyen terméket javasoltok?



2018. máj. 18. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de én is a kevesebb több elvet vallom. Szerintem nem kell megkülönböztetni, hogy férfi vagy noi arcápolás, hanem bőrtípus szerint. Azt ajánlom neked, hogy ne a drogerias, gyógyszertári cuccok között nézz szét, hanem inkább természetesebb összetevők után nézz. Ajánlom az oil cleansinget, én siman kokuszolajat használok. Mézzel is minden nap atmosom az arcom. Pakolasok alapanyaga nálam szintén a méz, joghurt, kurkuma, zöld agyag, stb. És ami nagyon fontos, hogy hidratáld a bőröd minden nap. Én egy gyógyszertarban összekevert víz alapú krémet használok, ami E és A vitamint tartalmaz, nincs benne parfüm, stb... Nagyon szeretem, szépen ápolja a bőröm, ami télen iszonyat száraz volt, de ez a krém segített. Az eltomodott pórusokon, pattanásokon egy jo komznetikus csodát tud tenni. És ne gyere azzal, hogy kozmetikushoz csak a nők járnak, nem igaz. :D
2018. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon csúnya a bőröd tényleg érdemes egy kozmetikust felkeresni. Édesanyám is az és neki is vannak férfi vendégei(tinik és 30-40+-osok is). Tehát ez egyáltalán nem búzis.

Ha egyszer elmész kitisztítja a bőröd, utána figyelsz az étrendedre, iszol elég folyadékot, mozog és kerülöd a károk szenvedélyeket(cigi, alkohol stb.), akkor utána elég lesz otthon egy arcmosás és egy alapos hidratálás.

2018. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*káros
2018. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 19. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!