Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj hajnövesztésre?

Ricinusolaj hajnövesztésre?

Figyelt kérdés

A napokban 5 haverommal levágtul a hajunkat kb 3 milisre és én nagyon megbántam. Előtte felnyírt hajam volt fent kb 4-4,5 cm.

Az lenne a kérdésem hogy a ricinusolajat megéri hajnövesztésre használni?

És ha igen hogy kell? Magában használjam vagy felhevítsem tojássárgájával?

Milyen sűrűn kell használni és előtte valóban fel kell melegíteni?

Illetve hol lehet kapni és mennyiért?

Jó lenne ha 1 hónap alatt megnőne a hajam még ha nem is olyan hosszúra mint előtte de valamennyire meghosszabbodjon mivel nemsokára (kb 5 hét múlva) megyek külföldre és bemutatkozok barátnőm szüleinek és kissé ciki lenne ilyen fejjel/hajjal :D

Válaszokat előre is köszönöm :D

16/f



2018. máj. 20. 12:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Tényleg fontos lenne mivel a szülein kívül pár barátjának is be akar mutatni és nem akarom, hogy ilyen sittes fejjel ismerjenek meg :D
2018. máj. 20. 12:55
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Maximum gyorsíthatod, de haj függő is, én kókuszolajjal kenem, sokkal jobb, mint a ricinus, mert nem büdös és ragacsos. Nekem pár hónap alatt sokkal több hajam lett, gyorsabban is nő. Nézd meg neten, hogy használd. Ja és mindenképp előbb sampon, aztán víz, úgy öblítsd le. De nagy csodát azért ne várj. Sok sikert :)
2018. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Uhh, kösz a lepontozást, tehát, nem hasznos válasz, mert nekem bejött? :D
2018. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én csak szemöldökre használom, de mások leírása alapján samponozás előtt kell a hajra rakni.


[link]


Itt vannak leírások is hogy ki hogy használja a ricinusolajat, böngészd át. ;)

2018. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!