Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap megyek daueroltatni a...

Holnap megyek daueroltatni a hajamat, göndör lesz?

Figyelt kérdés

Viszonylag hosszú (mell alatt 5-10 cm-ig érő hajam van) és elég vastag. Nem szeretnék göndör hajat, csak szép tartós hullámokat bele. Kérdésem az, hogy meg tudja-e csinálni a fodrász, ha megmondom, hogy ez a kérésem?

Vagy mindenképp inkább göndör lesz?



2018. máj. 21. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Göndör lesz.
2018. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Megnyomtam véletlenül. Tőlem is sokan kérdezik ezt, de a legnagyobb csavaróval is göndör lesz valamennyire. Amúgy szerintem gáz a hosszú hajban a dauer, nem divat már, de kérdés mit értesz hullámok alatt? Bár azt nem értem, miért nem kérdezted a fodrászt, mikor időpontot kértél. Ha hozzám jönnél és utólag kezdenél variálni, mikor már ott vagy, egy olyan frizurát akarsz, amit nem lehet megvalósítani, hát kivágnálak. Egy fodrász.
2018. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy majd ott megmondom, hogy nagy csavarókra tegye fel, és úgy hullámos lesz.. Egyébként azért nem kérdeztem, mert nekem mindenki azt mondta, hogy nem lesz göndör, de ebben kételkedtem. Hat nem tudom mitévő legyek
2018. máj. 21. 22:04
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Ki az a mindenki? A többi hozzáértő fodrász? Küldhetnél egy képet, hogy mégis milyen hullámokra gondolsz.
2018. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
[link] amit először kiad, olyanra gondoltam
2018. máj. 21. 22:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez göndör, ilyet lehet, persze. Azt hittem az ilyen nagy hullámokra, "beachy waves"-re gondolsz. Sok sikert, majd írd meg hogy milyen lett. :)
2018. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rendben :)
2018. máj. 21. 22:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Dauert semmiképp. “Barigöndör” lesz tőle a haj, ami egyáltalán nem fiatalos.

Jobban jársz, ha inkább becsavarod, vagy besütöd. Úgy szép loknis és elegáns lesz a végeredmény.

2018. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mostmár mindegy, de az utolsónak igaza van. Szörnyű lett. 17k-ért azért minőségibb munkát vártam.
2018. máj. 22. 18:28
 10/10 Xenon25 válasza:

Göndör hajat dauer nélkül ami tényleg természetes hatású hajsütővassal tudod megcsinálni .. itt vidiben nézd meg

https://www.youtube.com/watch?v=A49lVOAs6NY

remélem tudtam segíteni ... ha örökre nem is lesz göndör , de alkalomadtán el lehet készíteni :)

2019. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!