Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajlakk vagy wax? Mennyire...

Hajlakk vagy wax? Mennyire károsak?

Figyelt kérdés
Fent elég hosszú a hajam, hátul éppen hozzá növesztem, ott még nem hosszú. Nem rég elkezdtem nem copfban hordani, hanem hátra fésülve, ezt hajlakkal fixáltam. Ezután nem sokkal mentem fodrászhoz, aki mondta, hogy ilyen hosszú hajra a hajlakk már nem jó és waxolni kellene, ő ott akkor waxot rakott a hajamra, ami még aznap koradélután "elengedte" a hajamat és nem tartotta. Ennek ellenére azonban mivel még is csak ő a fodrász, vettem waxot. Amennyit a fodrászom használt wax, nem tartotta meg a hajamat, így kicsit többel próbálkoztam, azonban ettől iszonyat zsírosnak hatott a hajam. És nem is tartotta meg, így visszatértem a hajlakkra. Mennyire káros a hajlakk hosszabb haj esetén? Esetleg az a baj, hogy nem jó waxot vettem? Valami olcsó Isana, ami nem a fodrászom által ajánlott, hanem Anyának dolga volt a bolt fele, így megkértem, hogy ugyan vegye már meg nekem légyszíves. A semmi wax, semmi hajlakkal az a bajom, hogy nagyon izzadékony vagyok, így ha rá lóg a homlokomra a hajam, akkor az nem lesz nagyon szép (szerintem), hogy tiszta izzadság lesz. Válaszokat előre is köszönöm!

2018. máj. 22. 07:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!