Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani jó minőségű,...

Tudtok ajánlani jó minőségű, káros anyagoktól mentes és kedvező árú sampont?

Figyelt kérdés
Olyan sampont keresek, ami nem tartalmaz szulfátokat,parabént,sót,szilikont és lehetőleg alkoholt sem. Ami még fontos lenne, hogy ne legyen drága. Létezik ilyen egyáltalán? Jelenleg csak egyetlen ilyen sampont találtam, ez babáknak való és jó árban van. Felnőtteknek van ilyen sampon 3000 Ft alatt? Tudom, a Dr Organic ilyen, de én ezt drágának tartom. Ötletek,tapasztalatok?
2018. máj. 22. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem keress fel egy fodrászkellékes boltot, mert ott nagyon sokféle nagy kiszerelésű (literes) kiváló minőségű sampon van, amit nem tudsz drogériákban megvásárolni.

Én ilyet is használtam, nagyon jó volt: [link]

2018. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link] ez is nagyon jó

De én használtam egy olasz sampont is, sajnos a nevét már nem tudom, szuper volt. Én csak fodrászkellékesben vásárolok szinte, mert a legjobb cuccokat ott tudod beszerezni töredék áron.

2018. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a válaszod. Sajnos az általad linkelt samponok is tele vannak ezekkel a káros anyagokkal amiktől tartózkodni szeretnék. Eddig Alfaparf sampont használtam (annak se valami szépek az összetevői), de ahhoz képest, hogy nem volt olcsó legalább még szar is. Szerettem volna áttérni a natúr hajápolásra, de elég nehéz így, hogy nem találok megfelelő termékeket (ami meg van esetleg azt aranyárban adják). Azért még nem adom fel. :)
2018. máj. 22. 10:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek nem károsak.

Én Organixból használtam minden menteset, utána egy pár olcsóbbat meg drogériák saját márkásait. Mindegyiktől viszketett a fejem, az egyiktől sebes is lett. Ezekben is van "anyag", valaminek dolgoznia kell. És nálam pont ezek ártottak.

A "hagyományosak" legalább jól kipróbáltak. Ha annyira káros lenne, nem lehetne vásárolni őket.

2018. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha van a közeledben valami vegán-bio bolt, akkor ott biztos találsz.


[link]


Ez pl. elég natúrnak tűnik. Ha még ez is túl káros, akkor szerintem menj el egy gyógynövénykertbe, szedj mentát, levendulát, csalánt, kamillát meg ilyesmiket, passzírozd össze, keverd fel valamilyen 100% növényi olajjal, kicsit hígítsd fel, és máris van saját készítésű, full bio samponod.

2018. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
akkor mosd vízzel... eléggé túltolod ezt a natúr dolgot, kb 100 éve létezik sampon, eddig senki nem halt még bele. akkor gondolom utcára se mész a légszennyezés miatt és önellátó gazdálkodásban élsz valahol a hegyekben mert annyi méreg kerülhet ilyen módon a szervezetbe... elárulom hogy milliószor károsabbak ezek a tényezők mint egy sampon ami 2 percig sincs a hajadon 😂
2018. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Metionin ***** válasza:
Nézd meg a Green pharmacy samponjait, én a bojtorjánosat használtam sokáig. Szerintem abban nincsenek ilyen cuccok és az ára is 500-600 ft körül van.
2018. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A DM-ben kapható Alverde sampon?
2018. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
5# 7# Köszi! Ezek tetszenek, meg fogom nézni amiket ajánlotok. 6# Nem kértem, hogy minősítsd a kérdésemet, rajtad kívül értették mások mire gondolok.
2018. máj. 22. 12:01
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy ideig én is vadul keresgéltem mindenmentes sampont (mondjuk én azért, mert nagyon érzékeny a fejbőröm :( ), és eddig ár- érték arányban a Hipp babasampon a nyerő ( [link] ). Ha meg esetleg Ausztriában/ Németországban jársz, akkor tudom ajánlani a Maui termékeket ( [link] ), az áruk kicsit húzós, de nagyon sokáig elég.

2018. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!