Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, hogyan oldjátok meg a...

Nők, hogyan oldjátok meg a szőrtelenítést és az utána fellépő irritációt?

Figyelt kérdés

Évek óta szenvedek a problémával, próbáltam már gyantát, borotvát, epilátort, de mindtől tele lettem piros kiütésekkel. Szószerint majdnem ezerféle krémet próbáltam már, de egyik sem segített. Volt, hogy a szőrtelenített területet jéghideg vízzel mostam le, egy ideig jó is volt, majd ahogy kiléptem a napra, már újra vörös lett az egész lábam. Itt meleg, már én is nagyon szeretnék rövidnadrágot felvenni, de nem merek mert tényleg szörnyű állapotban szokott lenni szőrtelenítés után a lábam/bikinivonalam. Nők, ti mit ajánlotok? Valaki járt már így? Mi a megoldás?

Nagyon köszönöm, ha segítesz!:(



2018. máj. 22. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, bármivel szörtelenítek (gyantát, epilátort és borotvát is használok), mindig este csinálom és utána átkenem egy erős kamillateába áztatott gézdarabbal. Szőrtelenítés után pedig nem szabad kitenni a napnak az érintett felületet (ezért végzem este).
2018. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elektromos borotva/testszőrnyíró/hajnyíró nullás fokozatban. Igaz, kicsit borostás marad, de szerintem az is jobb mint az irritált bőr. Az ex barátnőm így csinálta, neki csak ez volt jó. F.
2018. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Az a baj az esti szőrtelenítéssel, hogy reggelre ha pl borotvával csinálom, már borostás lesz.


Szőrvágó pedig nálam sajnos nem opció, mert sötét és erős szálaim vannak.


Köszönöm a gyors és értékelhető válaszokat!

Akinek van még bármilyen tapasztalata, legyszives ossza meg velem!

2018. máj. 22. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el, nem gond ha látszanak a fekete pöttyök. Az is jobb mint az irritált, sebes bőr. (Szerintem) Igaz, engem sosem zavart a szőr a lányokon.
2018. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
borotválás bármilyen napszakban és aloe first sray-vel fújom be magam utána. Hiperszuper érzékeny, ekcemára hajlamos a bőröm, de így sosem pirosodik ki.
2018. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát végülis igen...ha látszanak a fekete pöttyök még tényleg jobb a helyzet.


Utolsó, utána kutatok a spraynek, köszönöm!

2018. máj. 22. 16:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Huha, enyhén szólva leesett az állam az árat látva.:D De egy próbát megérhet ha tényleg jó. Köszi mégegyszer!
2018. máj. 22. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:

hát engem erősen megszóltak hogy fekete pöttyök vannak a lábamon

jött mögöttem egy nő a fiával és elég kellemetlen volt hogy a középkorú nő dumált hogy milyen ápolatlan vagyok

a másik pedig egy hivatalban volt sokat kellett várni őt két fiatal tyúk kezdte kivesézni hogy nem tudtam elég szépen szőrteleníteni

köszönöm mindegyiknek kívánok nekik azóta is rákot vagy más betegséget, azt mutogathatják

2018. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!