Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül intim területen...

Mennyibe kerül intim területen a gyantázás? Szombathelyen hol csinálnak ilyet? Mennyi ideig tart a kezelés?

Figyelt kérdés
Teljes intim területröl lenne szó, elöl és hátul is

2018. máj. 23. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy offolok, de valaki írja már le nekem légyszi, hogy ez hogy zajlik pontosan! Meg hátul is... Én eddig csak borotváltam mert nagyon ódzkodok tőle, hogy egy kozmetikában neki kelljen vetkőznöm. Nem is tudom hogy zajlik a folyamat, meddig lehet "elmenni" a gyantával, ilyesmi. Köszönöm.
2018. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok en pestmegyeben gyantaztatok teljes intim elol hatul 1600 forint,utolso ,mindent leszednek gyantaval elolrol halad hatra fele,szetkelll huzni a popsit stb en most voltam masodjata,de en tobvet nem borotvalkozok az tuti :D
2018. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!