Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajbol hullámos szint...

Göndör hajbol hullámos szint egyenes lehet?

Figyelt kérdés
Lehet attól lett a hajam kevésbé göndör mivel befestettem? És ha vissza csinálnam a hajam az eredeti hajszinemre és lenovesztem lehet újra olyan mint régen?

2018. máj. 23. 18:18
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem a szintol fugg a dolog.Miota nem annyira gondor? Ha mar tobb honapja az a hossz miatt is lehet, lehuzza a sulya es nem gondorodik be annyira. Nekem is gondor hajam van es ritkan de kiszoktam vasalni nekem teljesen egyenesre szokott sikerulni pedig eleg gondor a hajam. A helyedben nem igazan vasalgatnam sem festenem mert mind a ketto roncsolja a hajat aztan ne csodalkozz ha ezek utan nem a regi:D
2018. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rövid a hajam. Szóval nem amiatt kb azóta ilyen amióta festem a hajam de az elején nem volt durva a változás csak már most az. De hát én nem is gondoltam hogy ez lehet belőle. Egyenesiteni nem szoktam.
2018. máj. 24. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!