Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen betegségre utalhat az...

Milyen betegségre utalhat az ha 23 évesen is nőként pattanásosodok és nagyon zsírosodik a hajam és a bőröm?

Figyelt kérdés

És gyorsan nő a testszőrzetem sajnos de az állandó borotválástól meg csúnya a bőröm mert kipattog vagy szőrtüsző gyulladás lesz.

Próbáltam már a hajam egy ideig ritkábban mosni de nem h javított volna hanem rontott a helyzeten. Voltam már bőrgyógyásznál de nem mond semmit csak felír valamit és kiküld..


2018. máj. 25. 21:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Ciki de még a mellem körül is szőrösödök és azt is ha leborotválom utána kipirosodik :( Emiatt szégyellem a testem.
2018. máj. 25. 21:44
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
semmikepp ne borotvald sehol mert csak rosszabb lesz, gyantaztass. kerdes az is hany eves vagy. hormon vizsgalat kellene, nem utalt be vervetelre, melled nehigy borotvald, uristen :/ amugy ez a ferfiakat sokszor kebesbe zavarja mint a noket
2018. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
ja bocs most latom 23 vagy. keress egy normalis borgyogyaszt, mindenkepp magant, sztk-t felejtsd el ha borgyogyaszatrol van szo
2018. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
amugy ha bimbo korul csak par szal, vagy esetleg az arcod is tul szoros arra csakis az elektrolizist ajanlom bar annyira ritka aki csinalja (raadasul jol) csak pesten tudok ilyen szakembert de az legalabb vegleges. hazi ipl keszulekekkel is csokkentheted a szornivest de nem mindenkire ugyan ugy hat, raadasul azt nehany hetente ismetelni kell. sokaknak nagy segitseg viszont ha vsak reszben is hasznal, mert ha nagyon sulyos a helyzet kicsit enyhiti, lelkileg is sokat segit
2018. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Menj el nőgyógyászhoz, ez akár PCOS is lehet.
2018. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi az infókat. Akkor először magán nőgyógyászhoz megyek majd mert ha esetleg pcos akkor úgyis ad hormonvizsgálatra is beutalót.
2018. máj. 26. 07:36
 7/8 A kérdező kommentje:

A pcos-ról eszembejutott hogy mostanában a menstruációm is olya sötét meg mintha nyálkás lenne.

Pcosra fogamzásgátlót szoktak írni?

2018. máj. 26. 07:38
 8/8 anonim ***** válasza:
nem biztos, de o meg fogja tudni mondani, jobban latja es erti mi fog segiteni neked. viszont a szor magatol nem fog csokkenni csak esetleg lassabban no. de ajanlom tovabbra is h borotvat tedd le az nagyon rossz, gyanta+epilator, elektro, swisses novekedesgatli krem, esetleg vmi 30 ezres silk’n keszulek probanak, hatha hasznal. azert a dokit kerdezd meg h a gyogyszer mellett ipl vagy lezer mehet-e, de a jo doki a kulcs. nem tudom anyagilag hogy allsz, ha lezeres v ipl szortelenitesre hjelemtkeznel csak borgyogyaszhoz menj, ill ahol van GARANCIA pl kadar dr borgyogyasz, ill van egy no is akit tudok ha erdekel elokeresem a nevet :aztan lehet van tobb is)
2018. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!