Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép az extra...

Szerintetek szép az extra hosszú haj? Vagy már visszataszító hatást kelt ami ennyire hosszú?

Figyelt kérdés
Fenékig ér a hajam és gondolkoztam rajta hogy levágatom, mondjuk derékig mert rövidet semmiképp nem akarok. Igaz hogy nagyon szép és egészséges de úgy érzem ez a hossz már túlzás, semmi mást nem látnak az emberek belőlem csak a hosszú hajamat. Ráadásul alacsony is vagyok (162cm). Nektek mi a véleményetek ilyen hajról? Szebb a "normál" hosszúság? Ismerősöket nem igazán akarok megkérdezni, ők úgy is azt mondják szép, hagyjam meg:D
2018. máj. 30. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

A derékig érő tetszik.

Az annál hosszabb nem.

2018. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Szépnek szép, de ahogy egyre idősebb az ember, már nem praktikus.

Egy kislány nagyon cukin néz ki extra hosszú hajjal, amit az anyukája minden reggel fonogat neki.

De ahogy felnő az ember, már nem ér rá kizárólag a hajával foglalkozni, mert mindenhová rohanni kell, ilyenkor pedig a közepesen hosszú hajat egyszerűbb kezelni, gyorsan össze lehet fogni, ha késésben van az ember. Az uszodában, sportolás közben is könnyebb dolga van vele.

Nekem ugyan csak a hátam közepe volt a rekordom de már azt is nehezen kezelhető ek éreztem. Rengeteg időt elvett az életemből az, hogy kifésültem, teletűzdeltem csatokkal...stb.

Egy jó ideje kb. mellig érő hajra váltottam. Ez az a hosszúság, amiben nem nézek ki jóllakott napközisnek, egyszerűen kezelhető, és tényleg bármilyen frizurát el lehet belőle készíteni, ami a kedvemtől függ.

És ha tényleg úgy érzed, hogy mindenki számára csak egy hajtömeg vagy, nyugodtan “vágj bele”.

Ennyire hosszú hajat már el is adományozhatnál. Rengeteg rákos gyerek/felnőtt ember van, akinek szüksége van parókára, nem mellesleg nagyon sokat kapnál érte.

2018. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Nem szép, olyan semmilyen.


Bocs, hogy ezt írom, de nekem sokkal jobban bejön a rövidebb, de normálisan kinéző haj, mint a seggigi érő "csak lóg, aztán csá".

2018. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem hátközépig ok, tovább már nem
2018. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Irigylem a hosszát


Nekem már a vállig érő is rengeteg macerát okozott. Szerintem minden haj szép, ha ápolt rendezett.

2018. máj. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű.
2023. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!