Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki ismeri ezt a kapszulát,...

Aki ismeri ezt a kapszulát, mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Még december elején befestettem a hajam szőkével. Nem fogta be teljesen, viszont elég sok kihullott. Azóta is jobban hullik mint régen. Ezért elkezdtem Biovanne plust szedni. Nem használt, pedig interneten dicsérik. Így váltottam sörélesztőre. Azt is ajánlják, de hamar abbahagytam, mert nagyon pattanásos lettem tőle. Elmentem bőrgyógyászhoz, aki mindkettőt lehurrogta, különösen a sörélesztőt. Nagyon jó bőrgyógyásznak tartom, eddig mindig segített. Most Viscoderm kapszulát javasolt. Utánanéztem ennek is interneten, nem dicséri senki. Valaki azt írta, nagyon soká használ, egy hónapig kéne szedni, de csak 3 hónap után hat. Aki ismeri közületek annak mi a véleménye? Köszönöm előre is!

2018. máj. 30. 20:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!