Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős szőrösödés. Lézeres...

Erős szőrösödés. Lézeres szőrtelenítésről vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hormonális betegség miatt jóval erősebb a szőrzetem (főként lábon) mint egy átlag nőnek. Elég sokáig jártam gyantáztatni, de 1-2 hét múlva megint olyan volt, hogy csak hosszú nadrágban mertem utcára menni. Most epilátorral szenvedek, az legalább nem 3-4000 ft mint a gyanta, de a hatása ugyan az. Már baromira elegem van és el vagyok keseredve, hogy nem találok rendes megoldást erre a problémára. Újabban más nők lábait szoktam nézni, hogy milyen sima, és arra gondolok, hogy "de jó neki, ő biztos csak átszalad rajta egy borotcvával párnaponta és kész". Én ha borotválom akkor már estére borostás... Szóval most ezen e "végleges szőrtelenítés" néven hirdetett kezelésen gondolkozom, npha drága illetve tudom csal 1-2 évre ad simaságot, de legalább addig nyugtom van. :D Ha esetleg valakinek van valami tippje, tanácsa azt szívesen fogadom! :)



2018. jún. 1. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nem vagy ezzel egyedül.Nekem is olyan a lábam mint egy vaddisznónak,ráadásul én borotválom,ami ilyen durva szőrnél fél napig sem tart,sőt frissen borotváltan is látni a fekete pöttyöket. Nekem lézeresre nincs pénzem sajnos. 18l.
2018. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A lézeres sem teljesen végleges ha nagyon szigorúan vesszük, de azért 1-2 évig nyugalmad lesz. Viszont nem olcsó. Nekem van egy IPL szőrtelenítőm (villanófényes), azzal egy pár hétre lehet megszabadulni a szőrtől, mondjuk most nekem pont valahogy megint növöget a hónaljamon meg a lábamon egy kicsit.... Ami tényleg tuti végleges, de életed végéig, az a tűepiláció. Az ára is olyan... Havonta kell több órás kezelésre járni, beletelik 1-2 évbe mire az összes szőr elfogy, de azok aztán soha vissza nem jönnek. (többek között nővé operált férfiak használják elsősorban arcra, babapopsibőr az eredmény)
2018. jún. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jún. 2. 09:32
 4/6 Dávid86 ***** válasza:

Vigyázz a lézerre, bajod is lehet belőle!

Pl.:

[link]

2018. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Dávidka, próbáltad is?
2018. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dávid86 ***** válasza:
Próbálta a fene, én vásárra nem viszem a bőrömet, de az elektrolízist nem csak próbáltam hanem járok jelenleg is. 100%-os eredménnyel.
2018. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!