Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megoldàs fehér hajtőre?

Megoldàs fehér hajtőre?

Figyelt kérdés

Hali, itthon szőkítettem a hajam, a végeredmény sárgás lett de a hajtöveim meg szinte majdnem fehérek (tudom a hő miatt van)

Van erre valamilyen megoldás vagy a többi részt újra ki kell szőkítenem? Vagy ha használok lila sampont meg tonert a sárgás rész is ennyire világos lesz majd? Vagy mit csináljak tud valaki segíteni?



2018. jún. 1. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem festesz rá olyan szinű festekkel amilyen szint el szeretnel érni?

Semmikelp ne szőkitsd ujra mert nagyon tönkre fog menni. Hamvasítokat érdemes használni, de pár festés után szép egyenletes lesz a szin.

2018. jún. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak mert nem tudom hogy a festék mennyire lenne más színű a hajtőn, ezèrt aggódtam de köszi :)
2018. jún. 2. 09:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Tud még valaki segíteni?:( vagy hogy hogyan kell befesteni? Mivel azt olvastam hogy szőkített hajra már nem kell oxi a hajfestékbe, mivel így is elég világos
2018. jún. 3. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!