Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért pattanásos a lábam? HELP!

Miért pattanásos a lábam? HELP!

Figyelt kérdés

Eljött a nyár,le kell ugye venni a hosszú nadrágot meg hasonló sablon szövegek,csak hogy nekem egy kicsit ez nehézkés.Pattanásosak a lábaim,ezt nem úgy kell elképzelni hogy tele van velük a lábam,de van itt ott 1-2 és eléggé fájós pattanás,meg ilyen pici pöttyök,azt gondoltam,hogy ide fordulok segitség után,hátha tudnátok nekem segiteni,esetleg aki már tapasztalta,annak mi vált be?milyen krém?függ ez az étrendtől?ruházat?izzadás?kérlek segitsetek

borotválni nem nagyon szoktam mivel nekem nehezebben nő vissza a szőr,ezért nem borotválom túl gyakran,tehát nem ez miatt van ezt előre elmondanám


+a hasam és a hátam is pattanásos,az ellen mit tudnák tenni?



2018. jún. 1. 18:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!