Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten tudtok NAGYON jó...

Budapesten tudtok NAGYON jó fodrászt ajánlani?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hosszú hajamat szeretném platina/ vagy világosbarnára festetni...de nem szeretnék rossz,csúnya hajjal kijönni az adott szalonból.


WhiteHair-t nézegettem de nemtudom..


Max 20-ért csináltatnám meg vágás nélkül.


Kit ajánlanátok? Hova menjek?


Válaszokért előre is nagyon hálás vagyok <3 :))



2018. jún. 2. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a "gondom". Hátközépig érő sötétbarna a hajam és festett, mert őszülök. Szerettem volna valamivel világosabb barnát festetni.

A fodrász nagyon húzta a száját mert ahhoz ugye magasabb % hidrogén kell, 9-es legalább, az meg nagyon roncsolja a hajat. Végül is meg lehet csinálni de valamiért nagyon nem akarja, folyton csak a kifogásokat mondta, hogy miért ne festessem világosabbra. Úgyhogy végül maradt sötét mert a végén már bennem volt az ideg, hogy a 9es hidrogéntől tőből leesik a hajam.

Régen a másik fodrász ezt úgy oldotta meg, hogy 6-ossal melírozta.

Jó fodrászt találni nagyon nehéz sztem. Van aki vágni nem tud van aki leégeti a hajad mert simán rád ken egy 12es peroxidot, aztán krémezheted a hajad maradékát úgy 4-5 évig, amíg le nem nő...

Attól, hogy elkérnek 20at egy festésért még nem biztos, hogy jól is dolgoznak. Sztem ismerősöktől érdeklődj, kit ajánlanak.

2018. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
white hair szerintem jó amúgy.
2018. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!