Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Megszokja" a bőröm a gyantát?...

"Megszokja" a bőröm a gyantát? Nálatok hogy ment a dolog?

Figyelt kérdés

Túl vagyok az első intimgyantán,eddig évekig csak borotvát használtam, de meguntam, rávettem magam a gyantás módszerre. (elasztikus,érzékeny bőrre való gyantával történt egyébként)


Nem fáj és nem vérzett be sehol a bőröm,viszont szeméremdombon és bikinivonalon kipattogott (nem duzzadt,csak piros,mint borotválás után is szokott). Alul és popsi környéken abszolút nem piros,nem pöttyös, ott kevésbé volt vastag és sűrű a szőrzetem. Talán emiatt lehet? A szeméremdombon elég vastag és fekete volt.

Gyantázás utáni aloeverás géllel kentem..egyelőre piroska maradt. Tegnap délután lett gyantázva egyébként,tehát nagyon friss még.


Érzékeny bőrű Társaimat kérdezném,hogy nektek megszokta a bőrötök egy idő után a gyantát?


Előre is köszönöm a válaszokat!:) Szívesen fogadok tippeket, tanácsokat, köszi ha megosztjátok a tapasztalaitokat!:)


21/L



2018. jún. 6. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem megszokta, bár utána mindig kicsit piros lesz. Én kamillateába mártott vattadarabbal szoktam áttörölni és pár óra múlva már normális színe van.
2018. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,kipróbálom. remélem,egy idő után hozzászokik majd nekem is:)
2018. jún. 6. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is megszokta a bőröm, cukorgyantával csinálja a kozmetikusom. Szerencsére már alig pirosodik ki. Levendulás vizet és aloe vera krémet szoktam rákenni.
2018. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a tippet!:) akkor remélem normális,hogy az első után ilyen pöttyös lett.
2018. jún. 6. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!