Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Full göndör hajam van, de 6...

Full göndör hajam van, de 6 éve rendszeresen vasalom. Azóta nagyon sok kihullott, és rendesen látni, hogy egyre kevesebb hajam van. A hajvasalástól lenne? 21/L

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 21:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem egy fodrászt, mert ő is azt mondta, hogy iszonyatosan hullik a hajam, mikor megmosta, és azt válaszolta, hogy a vasalástól nem hullhat.
2018. jún. 6. 21:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gyulladás van a szervezetben, attól nekem nagyon hullik. Petefészek gyulladásom volt, nem is tudtan róla akkor még, és marékszám hullott. De sokmindentől lehet, a vasalástól viszont nem
2018. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha téped...
2018. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Pedig vannak, akik azt mondják, hogy a sok vasalástól :/
2018. jún. 7. 08:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Tépni nem tépem. Óvatosan vasalom
2018. jún. 7. 08:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden belülrő kezdődik.

De egyébként ha én 6 éve zsinórban vasalnám a gyenge, vékony szálú, és szintén göndör hajamat, akkor már teljesen meghalt volna.

Az én hajam egy szimpla szárítástól kikészül, nemhogy vasalástól.

Természetesen a hőfok is számít. 160 fok fölött ne vasald a hajad, és vegyél olyan vasalót, amin ezt be lehet állítani.

Egyêbként vashiány produkálhat ilyen tüneteket, és érdemes lenne vérvételre menni.

2018. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem a rendszeres vasalást, hogy minden hajmosás után. A laborom mindig jó. A vasam is mindig tökéletes.
2018. jún. 7. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 1évig vasaltam rendszeresen a hajam, teljesen tönretette, széttöredezett tőle a hajvégem. Azóta 10cm-rel rövidebb hajam van (frissítve a végét, és így se rövid), de sose nő meg addig, mint amekkora volt, valószínű attól mert állandóan kibontva hordom és töredezik a vége attól is plusz a sok hajmosástól.
2018. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Gondolom már nem aktuális, de nekem sok hajápoló terméktől is hullik. Úgy vettem észre, főleg az olajtartalmúaktól. Egyszer hajolaj használatakor jöttem rá. Nekem is azt mondta a fodrász, hogy ez nem lehetséges, de mégis a tapasztalat mást mond.
2021. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!