Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szolárium akkor is káros,...

A szolárium akkor is káros, ha szolikrémet használok és hidratálom kívül-belül a bőröm?

Figyelt kérdés

Ha van olyan szolikrém, amiben nincsenek káros összetevők és használom, vagy ha naptejet használok, akkor kiszűrhetem a szolárium káros hatásait? A kiwibe mennék amúgy.

Másik: Ha rendszeresen használok jó minőségű testápolót és nagyon sok vizet iszom, akkor elkerülhető a bőr dehidratáltsága a szolárium által?


2018. jún. 8. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Kizártnak tartom, és itt nemcsak a dehidratáltságról van szó. Mértékkel használd, és ha napozol, akkor is kell használnod naptejet, hiába van már szép színed. :) Egyébként nem vagyok szoliellenes, én is bejárok tavasszal, nyár elején, heti 1x 5-6 percekre, kreol bőrű vagyok, később inkább - mértékkel - napozok. :D
2018. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!