Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kérhet-e olyat egy menyasszony...

Kérhet-e olyat egy menyasszony a vőlegényétől, hogy a srác az esküvőre festesse be a haját, hogy fiatalosabb, fessebb vőlegénynek nézzen ki mellette?

Figyelt kérdés
A vőlegény őszül már egy ideje, eddig ez nem zavarta a menyasszonyt. De miért kellene az esküvőre azért bohócot csinálnia magából, hogy minden tünci-münci legyen a menyasszony hülye elképzelése szerint? Úgy utálom az ilyen tünci-münci "igényes" hölgyecskéket! Szegény öcsém jól kifogta ezt a lányt!

2018. jún. 8. 23:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Szóval a leendő feleség kért valamit a leendő férjétől?

Erre, te aki minden bizonnyal tartja a lámpást minden helyzetben, kiakadt.


Mégis mi közöd van hozzá?

Ha a nőnek úgy jobban tetszik, akkor miért ne?

Szerinted ha egy ember ősz lett, akkor úgy is kell maradjon?

2018. jún. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Persze, hogy kérhet, nem is kért semmi különöset. De ha a fickó nem akarja, szépen nemet mond, elvárható, hogy az ősz haja mellé felnőtt legyen, bár nemet mondani már kisgyerekként megtanulunk...

Neked mindenesetre semmi közöd hozzá.


Egy természetes színű hajtól miért is lenne bohóc valaki?

2018. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Kérheti ugyan, de ez elég abszurd kérés. Végül is kérhetné azt is, hogy legyen a vőlegény szoknyában, az persze még abszurdabb lenne.


Kérdés, mit szólna menyasszony, ha a férj meg akkor akarna csak esküvőt, ha az ara átesne előbb egy mellműtéten.

2018. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Persze, legyen az a módi, hogy ha már idejekorán megőszült és úgy néz ki, mint egy vénember, akkor maradjo is úgy.
2018. jún. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
80%
Bárki kérhet bármit.
2018. jún. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Ja kérhet, de a vőlegény is mondhatja azt, hogy bocs szívem, de nem!
2018. jún. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem miért akarja megváltoztatni az esküvő napjára csórit, nekem biztis rosszúl esne. Baromság, a nő egy hülye.. de ja, sajnos neked semmi közöd hozzá, nem szólhatsz bele, bár lehet én se bírnám szó nélkül hagyni. De ez akkor is az öcséd dolga eldönteni
2018. jún. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Igen, kérheti. A vőlegény pedig mondhat rá igent vagy nemet. Az ő dolga. Ahogy már páran leírták, neked semmi közöd nincs hozzá.
2018. jún. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

Na itt érdekes válaszok vannak, bezzeg ha a vőlegény kérné a menyasszonyt, hogy "kicsim fogyjál már 4-5 kilót hogy jól mutassál mellettem", hogy felcsattanna az összes amazon!

Vagy ha olyat kérne a férj, hogy "szolizz már pár alkalmat ne legyél mellettem ilyen sápadt egér, mert rontod az összképet".


Azzal nincs baj önmagában, ha festi a haját valaki hogy fiatalosabb legyen. Na de az esküvő napja miatt, hogy ne rontsa a férj az asszonyka sugárzó tökéletességét?! Eddig is őszült, így szereti, akkor 1 nap miatt minek ez a felszínesség? Hiú nő lehet, egomán és felszínes.

2018. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

16 éves korom óta őszülök. Egyszer nem festettem hajat, lenövesztettem, levágattam. Mikor először láttak őszülő hajjal, kitört az armageddon. Még a boltos is beszólt, hogy illene befesteni! Rokonok, barátok, mindenki. Mert ÁPOLATLAN. Igaz, én nő vagyok...Nekem tilos 16 évesnél idősebbnek látszani. Nem hogy idősebbnek, az ősz hajam miatt.

Kíváncsi lennék, hányan ugrottak volna a torkomnak, ha festetlen hajjal állok oltár elé.


No mindegy...

2018. jún. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!