Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogyan szörtelenítetek?...

Ti hogyan szörtelenítetek? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Eddig kozmetikushoz jártam gyantáztatni aki 1200Ft-ért csinálta meg térdig. De mivel nincsen rá mindig lehetősegem, hogy elmenjek megpróbáltam a veet hideggyantát. Csak az első csíkkal tudom rendesen leszedni, másodjára már nem érek vele semmit, pedig az eddigi gyantázások miatt elég ritkásak és vékonyak a szőrszálaim. A borotválástól csak erősödne ezért nem igazán borotválom. Az epilálást is próbaltam de az annyira fájdalmas, hogy sosem jutottam a végére, pedig a gyantázást kibírom. Mit tegyek?
2018. jún. 9. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell kitapasztalni, hogy számodra mi a legmegfelelőbb. Én leginkább borotválom magam,mert nekem nagyon sok szőröm van,szinte mindenhol és nincs lehetőségem állandóan gyantáztatni. L.
2018. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Vegyél egy gyanta készletet és tudod otthon csinálni magadnak. Nekem van kettő is és magamnal is egy anyumnak is én csinálom. Mivel eléggé költséges lenne elmenni megcsináltatni és nincs is kedvünk utána meg felvenni a hosszunadragot és haza jönni vagy rövidbe pirosan....

Nekem Veet és x-epil van. Az utóbbi sokkal olcsóbb így azt szoktam már venni de mind kettő melegitojeben melegszik és feldugom mindkettőt néha és hamarabb végzek. Vagy amíg csinálom anyának a másik melegszik és utána jöhet az enyém is. Nekem a térdem az ami nem jó, mert félek ott lehuzni mert ott fáj a legjobban. De legutóbb ott is sikerült úgy ahogy. Ja, és hideg gyantazni ne próbáld többet sztem mert nem jó. A sima jobb. Ja, és nekem szalonban jobban fájt, mindig konnyeztem. Itthon legalább úgy csinálom ahogy nekem jó és minden honnan leszedem szépen. Anyának is jobb ha én csinálom mint ha a kozmetikus. Már egyre jobban jövök bele és nem annyira erős a szorom. Nekem elég szokott lenni egy darab gyanta az mindkét labamra egészében. Szerintem nagyon megéri, egyszer fizet az ember "sokat" de akkor gyanta alig veszi és lappal és utána egy ezresbol simán kijössz és utána kb 800ft-bol is ha nem a veet-et veszed. De amúgy majd próbáld ki mindkettőt ha veszel egy gépet, különbözik azért a gyanta. Én a veetel próbáltam elsőnek de utána gondoltam megveszem a másikat is mert ez túl drága. Na hát én keszletben vettem azt is és elsőnek utáltam mert megszoktam a másikat mar. De akkor is ezzel csináltam és már jó. De azért sztem van különbség köztük.

2018. jún. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja de nem kell másik gépet is venned ha kiakartod próbálni a másik gyantat. Mert bele férnek egymaseba. Csak én nem mertem bele rakni mert oda volt írva h más gyantat nem lehet bele rakni🤣🤣 fogalmam sincs miért nem tettem...par éve volt meg...Ja es kicsi gyanta megy bele.
2018. jún. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!