Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ujra kiszokitsem a hajam?...

Ujra kiszokitsem a hajam? Barna hajfestek kifog kopni? Szerintetek tonkre teheti nagyon?

Figyelt kérdés

Regebben tobbszor is szokitettem a hajam de meguntam es hajszinezovel befestettem sotet barnara(casting creme gloss etcsoki arnyalat)

Az elejen azt lehet mondani fekete volt de elkezdett kopni na ez olyan ket hete tortent hogy befestettem.Viszont olvastam olyan dolgokat hogy nem fog kijonni a hajambol es hasonlok.Amit tapasztaltam hogy nagyon puha es selymes a hajam a festektol de kis hajszalakba hajam vegetol mintha hullana.

Ugy gondoltam ha nem kopna ki ujra kiszokitem,befestem egy hamvas arnyalattal (hogy sarga hajszint kilojem)utana varok par hetet es befestem arany v mezszoke hajfestekkel mivel olyan arnyalatura szeretnem.



2018. jún. 10. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:

"de kis hajszalakba hajam vegetol mintha hullana"... már tönkretetted.


És te még leakarod szőkíteni majd átfesteni megint.

2018. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat epp ez az...ha pihentetnem mondjuk egy honapot megmerjem?ennel jobban nm akarom elszarni
2018. jún. 11. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!