Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hosszabbohatna a hajam?

Hogy hosszabbohatna a hajam?

Figyelt kérdés
A héten vágattam le a nagynénémmel, csak max. 10cm akartam, de ő levágot vagy 20cm sajnos abba nem gondoltam bele, hogy neki a rövid haj a mániája és lehet, hogy tényleg csak ,,véletlen" volt. Jó lenne, ha egy kicsit növeszteni tudnám és idáig festeni is akartam csak így már nem tudom mennyire lenne jó.

2018. jún. 10. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Használj ricinus olajat.

Masszírozd a fejbőröd sokat, de arra számíts, hogy ettől gyorsabban fog zsírosodni.

Hajmosásnál váltogasd a nagyon hideg vizet hirtelen nagyon melegre.

Sok E-vitamin.

Esetleg hajszesz.

2018. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egészséges táplálkozás, vitaminok, külső ápolás. Nekem a sörélesztővel van tapasztalatom, nekem attól látványosan megnőttek a babahajaim, de szoktak meg a kovafold kapszulát is ajánlani, én majd azt fogom kipróbálni, de a drogériákban lehet kapni egy csomó haj bor vitamint is. Mindenképpen szedj valami ilyesmit. Kívülről pedig igen a ricinusolajnak van elvileg hajnoveszto hatása, de ahhoz heti többször kell több órára alkalmazni, dunsztolassal, nekem nagyon macerasnak tunt így nem használtam. Olvass utána a neten. Én a kokuszolajat ajánlom, nagyon szép egészséges hajat varázsol. Inkább természetes termékeket használj a hajadra, került a szilikont tartalmazó samponokat, balzsamokat. Nyilván ezektol nem fog rohamtempóban nőni a hajad, normális esetben 1-1,5 cm-t nő havonta, de segíthet. Türelmesnek kell lenni. Ahogy előttem is írtak, masszázs is segíthet, ennek is nézz utána a neten, youtubeon rengeteg videó van.
2018. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!