Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a cucc hatásos lehet...

Ez a cucc hatásos lehet mitesszerek ellen?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, az orromon megjelentek mitesszerek. Még nem annyira feltűnő inkább csak közelről látszik, de engem zavar, mert minden nap látom. Ebayen találtam egy ilyen eltávolítő készlketet, olcsó is, van ilyen aliexpressen is és ott nagyon dícsérik a kommentekben. Szerintetek ha egy ilyen "kúrát" megcsinálok eltűnteti tényleg? Kozmetikushoz nem akarok menni, mert drága és kicsit cikinek érezném férfiként odamenni. Esetleg itthon kapható ilyen cucc hasonló áron mondjuk a DMben?


[link]


2018. jún. 10. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert lenne ciki? En is jarok oda, mivel pattanasos az arcom.
2018. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem meg hulyeseg ez a termek.
2018. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a Holika holika mitesszer eltávolító tapasz utánzata,itthon megtudod rendelnk az eredetit a notino-ról,és hamarabb nálad lesz mintha ebayről rendelnéd a gagyit,a termékről pedig annyit hogy nekem bevált,1x kipróbálhatod hogy számodra milyen,ha nem jön be jelentkezz be egy kozmetikushoz (nem ciki,sok fiú jár)
2018. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki kozmetikushoz menni. Hozzànk is nagyon sok jàr, 14 éves kortól egészen az 50 felettiekig.

Az ilyen eltávolítokban nem nagyon hiszek. Nem szedi ki rendesen, ami azt eredmènyezi hogy begyulladhat ami miatt kialakulhatnak pattanasok.

2018. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!