Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan hajzselé, vagy...

Létezik olyan hajzselé, vagy hasonló, ami nem keménnyé teszi a hajat, hanem rugalmassá, gumiszerűvé?

Figyelt kérdés

Szóval, én eddig hajfixálóként ezt a kettőt használtam,


[link]


[link]


de, az Auchan-os túl keménnyé teszi a hajat, a Schwarzkopf-ostől pedig nagyon ragadós lett.


Létezik olyan fajta hajwax-féleség, ami nem keménnyé teszi, hanem ruganyosság a hajat, de mégis összeállítja tincsekbe, valami tartást ad...kvázi úgy, mintha kicsit vizes lenne a haj. Remélem érthető...

Előre is köszönöm



2018. jún. 11. 22:02
 1/3 anonim válasza:
Én úgy csinálom hogy megmosom,teszek rá hajhabot,beszárítom és utána lefújom dúsító hatású hajlakkal. Ez a megoldás utcára nagyon jó,mert tart,de viszont sporthoz pl. foci,kézi nem alkalmas mert szétmegy a haj. Remélem tudtam segíteni. 15/f
2018. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben, köszi kipróbálom. És így nem lesz kemény a hajad?
2018. júl. 20. 17:06
 3/3 anonim válasza:
Ha nem viszem túlzásba a hajlakkot akkor nem :)
2018. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!