Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Párom névnapjára hajápolási...

Párom névnapjára hajápolási eszközöket vennék, mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Férfi lévén nem nagyon értek a női hajápoláshoz, de feleségem nagyon szereti a haját, nagyon szép hosszú neki. Sokat áldoz rá, és mostanában gyakran mondja, hogy nézzem meg, milyen szép hosszú már és milyen fényes, stb.

Közeleg a névnapja ezért szeretnék neki olyan nem gépi eszközöket venni, amiknek hasznát tudja venni. Egyelőre egyet tudok biztosan, ami a szarufésű, merthogy az eltört neki most és elvileg hasznos (nem tudom miért :D). Tudtok még ehhez hasonló dolgokat mondani nekem? Szereti egyenesen hordani, de nagyon szép és változatos fonásokat is megcsinál magának.

Emellett ismertek olyan budapesti boltot, ahol be tudom az eszközöket szerezni? Netes rendelés nem jó, mert otthon van kisfiunkkal, munkahelyemre meg nem rendelek egyéb okokból. Az árak nem számítanak.



2018. jún. 13. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár nem hajápolási eszköz, de nekem egy szép hajékszer ugrott be.

Akár gyönyörű, egyedi tervezésűeket is lehet rendelni.

Vannak nagyon jó hajpakolások, pl. az Aussie-é nagyon szuper.

2018. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kallos tejproteines hajpakolás - fod4ászboltban kapható


Garnier fructis banános hajpakolás - DM, Rossmann


Gliss Kur hajfény spray - Auchan, drogeriák


Magadabb árkategóriábab Tony & Guy és Kevin Murphy termékek

2018. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hosszú hajam van. Évekbe telt kitapasztalni, hogy milyen termékekkel lehet még szebbé tenni. Erősen ajánlom a Kerastase termékeket! Ha imádja a haját, ezeket is imádni fogja. Nagyon sok hivatásos sztárfodrász használja a márkát. Az arénában a tesconál lévő fodrászatban lehet kapni őket. Amiket ajánlok: hajolaj, hővédő krém, sampon (a hajtípusához megfelelő, kb az összes jó amúgy). Az ára elég borsos, de írtad, hogy az nem számít. Hidd el, nagyon fog tetszeni a feleségednek :)
2018. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!