Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barátnőmnek hogy lesz makulátl...

Barátnőmnek hogy lesz makulátlan, szép bőre epilálás után, nekem meg ilyen?

Figyelt kérdés

Begyulladt az egész, ez a szolidabb állapot:

[link]


Szerintetek hagyjam abba az epilálást??


2018. jún. 13. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán más az epilátorotok? Vagy neked vastagabb, erős szőröd van. Esetleg laposabb szögbe nő a tiéd.
2018. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Neki vörös, vékony.

Nekem meg borzasztó erős, fekete.

Nem tudom milyen epilátora van.

2018. jún. 13. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vagy nem sajnos, genetika. Örülj neki, hogy "csak" ezt dobta a gép, lehetnél féllábú is. :)

Viszont esetleg kipróbálhatod, hogy meleg vízben leradírozod a lábad epilálás előtt.

2018. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Megpróbálom, vízbem is lehet használni ezt az epilátort...

Komolyan más mintha katalógusból lépett volna ki,soha semmi nem nő alá neki. Amikor leepilálja pöttyös neki pár óráig, mint nekem is. De nem nő alá, nem gyullad be neki egy sem.


De ezek szerint hagyjam az epilálást. Rendbe kellene jönni a bőrömnek kicsit.

A tartós szőrtelenítésen gondolkozom, mert arra pont jó a fehér bőr, sötét szőr.

A gyantával is hasonló lesz, de felére sem ennyire, de ragad és utálom.

A borotva még jó, de nem vicc 5-6 óra múlva borostás.

2018. jún. 13. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele csak általában még ennél is csúnyább, vörös, gennyes...undorítóan szokott kinézni a bőröm. Én végül az epilátort, gyantát hanyagoltam és borotválom, viszont sűrűn kell és még akkor is fekete pöttyös. Viszont sajnos nem tudok vele mit csinálni :(
2018. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos, de jó hallani, hogy nem csak én vagyok így. A karomon nem járok így, ott alig pár darab nő alá.


Szörnyű, komolyan.

2018. jún. 13. 15:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ilyen, gennyes, fájdalmas, gyulladt lesz epilalas utan, pedig radirozom a borom, fertotlenitem elotte, utana, es be is kenem babapopsikremmel (a kozmetikusom ajanlotta gyanta utanra). Nem tudok okosat irni, esetleg ezeket kiprobalhatod te is. De egyutt erzek veled.🙂
2018. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Neki vörös, vékony.


Nekem meg borzasztó erős, fekete." ---az első kérdésedre ez a válasz. Neki gyengébb szőrzete van, nem is kell annyira "meggyepálnia a bőrt az epilátornak.


Az epilátor, ill. gyanta és társai abbahagyása jó ötlet, rajtam is csak az segít. :D Mondjuk akkor is megvan az esély mondjuk a szőrbenövésre, de akkor se lesz olyan vészes se, mint itt a szolidabb állapot.

2018. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Epilálás után esetleg kend be aloe verával (vagy a bolti géllel vagy egyenesen a növény levelének a nevével.) nekem használt párszor. Hagyd is rajta az aloet estére.
2018. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!