Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik arckremet/pakolást...

Melyik arckremet/pakolást ajánljatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)Pattanasos es mitesszeres borre szeretnek vasarolni arcpakolast,vagy ehhez hasonlo dolgokat.(Dm-Ben szeretnem venni.)szoval tudnatok olyan pakolast irni amely bevalt?szoktam venni a dmben baleas arcmaszkokat pattanasra,es a garniertol vettem 3az 1ben feketes arcpakolast.:)

De irhattok mas boltból is bevált dolgokat is



2018. jún. 13. 16:39
 1/1 TROLL4EVER válasza:
Szia! Nekem, igaz, más fajta a bőrtípusom, sokat kutakodtam a témában. Feltéve, hogy fiatalabb vagy, gondolom tudod,hogy a pattanásokkal nem lehet teljesen boldogulni. Hiszen az korral jön és megy (általában). De! Az egészséges életmód, a táplálkozás nagyon sokat dob a dolgon. Ajánlom figyelmedbe a micellás arctisztítókat. Nekem bevált a pattanások megelőzésére és némelyik eltüntetésére. A mitesszereket és a pattanásokat szerintem próbáld külön kezelni... Szerintem a mitesszerekre használj inkább arcmaszkokat a pattanásokra, pedig krémeket használj.Leírok pár terméket amikből bár nem mindegyiket használtam, de jónak tűnnek, illetve a visszajelzések pozitívak. --> Eucerin DermoPure Mélytisztító arcradír, Yves Rocher Mélytisztító arclemosó, illetve maszk és minden a teafaolajos termék amiket a The Body Shop-ban megtalálhatsz. Van arctisztító, arcradír, nappali és éjszakai krém, a vélemyények, pedig nagyon jók. Belinkelem ezeket neked: THE BODY SHOP: [link] , YVES ROCHER: [link] , EUCERIN: [link] ezek volnának... Az Eucerin termékek a gyógyszertárakban is kaphatóak, a The Body Shopból lehet online rendelni, illetve a The Bdoy Shop üzletekben vásárolni. Az Yves Rocherból szintén interneten keresztül és az kijelölt boltokban. Nézd meg a linkeket és mássz bele a termékleírásokba és válaszd ki pontosan mire van szükséged. Emellett, pedig ajánlom figyelmedbe a micellás arctisztítókat. Nekem nagyon bevált, rengeteget segített a pattanásaimon. Remélem sikerült segítenem legalább egy keveset, ha szükséged van még tanácsra, vagy nem voltam egyértelmű, kérlek írj! :)
2018. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!