Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Valóban bevált...

Segítség! Valóban bevált módszer régi akné utáni hegek eltűntetésére?

Figyelt kérdés

Már sokmindent próbáltam, de semmi sem működött igazán (AHA és BHA hámlasztó, citromlé, méz, tej, bőrradír, hidrogén peroxid, napsütés...). A kozmetikus szerint semmivel sem lehet rendbehozni a heges bőrt. Igaz ez? Nektek bevált valami? Légyszi olyan tippeket írjatok, amiket valóban ti magatok próbáltatok, ne csak itt-ott olvasott vagy hallott dolgokat.


Esetleg a mélyhámlasztás használhat?


Köszönöm szépen!



2018. jún. 14. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikrodermabrázió(nyáron tilos), vagy hidroabrázió(egész évben elvégezhető), másnéven gyémántfejes bőrcsiszolás. Nem tudom miért mondta a kozmetikusod, hogy a heges bőrt nem lehet rendbe hozni, mivel ezek eléggé elterjedt kozmetikai szolgáltatások. Sőt, bármiféle bőrben található egyenetlenség "kisimítására" használható (striák, ráncok, pattanás utáni hegek, tág pórusok)
2018. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Leggyakrabban havonta lehet ismételni, kb. 3 használat után már elég látványos a hatása. ára kb. 4000 ft/alkalom


A működési elve, hogy lecsiszolja a bőr felső hámrétegét (szaruréteg), ezáltal a bőrt hámképzésre (azaz új réteg bőr képzésére) ingerli, amely már szebb, egyenletesebb, simább lesz, mint a lecsiszolt réteg.


Viszont utána vigyázni kell a bőrödre, mert érzékenyebb lesz a bőröd a hő, kémiai (pl. arckrémek) és fényhatásokra, amíg újra nem vastagodik.

2018. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!