Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha nyáron nagyon...

Mit tegyek, ha nyáron nagyon izzad az arcom? Van rá valami házi praktika, amivel kezelni tudom?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van, ha ez számít valamit, de igyekszem összefogni, akkor is csurog rólam a víz. Mit tudnék tenni, Valami olcsó, de hasznos módszer kellene. Előre is köszönöm!


22/L



2018. jún. 15. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól sejtem, mattosító krémen, alapozón nem gondolkodtál...
2018. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Hogyan oldaná meg a smink az izzadást? Ilyen hülyeséget még nem hallottam.
2018. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A sminktől nem fogok kevesebbet izzadni. Amúgy is sminkelem magam, persze szolídan, de ha ennyire izzadok ilyen melegekben, a smink nem sokat ér, mert egy zsebkendővel letörlöm az izzadás miatt.
2018. jún. 15. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
-.-
2018. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet venni arctisztito kendoket apro tasakban. Van olyan amire ra van irva h ice cool vagy mi, az husit is.

Akkor torlod meg magad mikor akarod, nincs mosdohoz kotve. Hazi? Ha orankent megmosod hideg vizzel az a legjobb. Nem tobb oranyi izzadtsagreteget kell lemosni kesobb.

2018. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!