Pattanástalan bőr?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsokat szeretnék kérni. Az arcbőrőm mindig is zsíros volt, mindig vannak pattanasaim, az orrom miteszeres. Államon; homlokomon és orrom környékén a szem alatt szoktam patik lenne. Ha nincs olyan nagy bibircsókom, akkor sem sima "pattanástalan" a bőröm.

Próbáltam már sok kenceficét, volt amitől csak jobban begyulladt a bőröm, így már szinte semmit nem kenek fel az arcomra. A szappan csak még jobban kiszárítja, húzódik utána. Télen persze a hideg miatt lesz száraz, akkor mindig muszáj bekennem krémmel.

Nem szoktam sminkelni, a nagyin látszódó gubókra kenek alapozót és pudert.

Néha szoktam gőzölni is, de azt vettem észre, hogy utána csak több jön ki.


Tudnátok valami tippet adni, hogy hogyan lehetne lecsökkenteni a patik és a miteszerek számát?



2018. jún. 15. 16:17
 1/4 A kérdező kommentje:

*szoktak

Nqgyon

2018. jún. 15. 16:21
 2/4 A kérdező kommentje:
* nagyon na :p
2018. jún. 15. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz jársz? Bőrgyógyász? Nekem bőrgyógyász által felírt krém egész sokat segített, most pedig kozmetikus által kevert krémet szoktam használni, ami igaz nem olcsó, de professzionális termék és tényleg az én bőrömre való. A rendszeres tisztítás is nagyon sokat segít. Ezenkívül az egészséges táplálkozás, sport, rengeteg víz ivás. Használj külön törölközőt az arcodra, amit cserélj gyakran, ugyanígy cseréld gyakran a párnahuzatot. Ne birizgáld az arcod.
2018. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2018. jún. 15. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!