Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki ajánlana nekemvalami...

Valaki ajánlana nekemvalami jó hajápoló olajat vagy tablettát vagy sampont ami nagyon jó a hajápolásra és nektek bevállt? Hajvasaláshoz valami jó védő spray vagy hab ami esetleg szerintetek jó?

Figyelt kérdés
Minden héten 1-2x szeretném kivasalni a hajamat de pár hónap után nem szeretném,hogy úgy nézzen ki mint valami rendezetlen gondozatlan szénabóglya. Nem tudom mik azok a termékek amit tényleg jók a hajnak amiktől egészséges leszz és a hajvasalás sem nagyon árt neki. Megköszönném ha írnátok olyan termékeket amik nektek bejöttek és szeretitek és árban is még okésak. (ricinusolaj nálam nem jöhet szóba)

2018. jún. 15. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a sörélesztő tablettaval van tapasztalatom, nagyon megnőttek tőle a babahajaim. Szóval gondolom a hajam hossza is kicsit gyorsabban nőtt. Én az Alverde hajolaját használom, nagyon szeretem, és nem is drága. Balzsamom is Alverdes, azt is imádom. Ezenkívül kókuszolajat használok heti egyszer pakolasnak. Ajánlom az argan olajat is, én most tervezek beszerezni a bőrömre, hajamra. Elég drága, szóval max a kokuszolajat teszek egy keveset a pakoláshoz, illetve pár cseppet hajvegapolokent fogom használni.
2018. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem vasalom a hajam, de régen vettem egy Syoss hovedo sprayt, azt szerettem. Persze az a legjobb a hajadnak, ha nem vasalod, vagy minél kevesebbet.
2018. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez nekem nagyon bejött, tudom ajánlani, ha nem vagy a szilikonos termékek ellen. Vizes hajvégeimre kentem szárítás előtt, persze csak módjával, így nem nehezítette el. Egy flakon 3-4 hónapig elég. Ennek van/volt egy (azt hiszem) rózsaszín csomagolású testvére, abban van hővédő is, de nem tudom, hogy még kapható-e, egy ideje már nem láttam sehol.

2018. jún. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Heti 1-2 vasalás mellett tehetsz rá akármit, tönkre fog menni.
2018. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább kerüld a szilikonos termékeket!!
2018. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!