Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem meg gyorsan...

Hogyan növesszem meg gyorsan a pixie hajamat?

Figyelt kérdés

Nemrég mentem a félhosszú hajammal fodrászhoz, ahol is pixie hajat kértem, mert idegesített, hogy a hajam sokszor a tarkómhoz tapad az izzadtságtól, felkötve viszont(saját meglátásom szerint) borzasztóan állt. Meg egyébként is úgy voltam vele, hogy a haj, az csak haj, vissza nő, meg mindig is ki akartam próbálni ezt a stílust.

Viszont vannak bajok a hajammal:

-fiúnak néznek vele: eddig 3 nap alatt kb hatszor

-10 perc alatt úgy elfekszem, hogy utána úgy néz ki, mint a kacsa segge

-öregít: eddig a 16 évemhez képest 14-15-nek tippeltek, most meg kb 25-30-nak látom magam

-kövérít: van rajtam felesleg, de ami hosszabb hajjal még formás, és nőies volt, az lompos tehén hatását kelti

-úgy nézek ki vele mint egy butch leszbikus/selyemfiú, mivel uniszex módon öltözködöm, nem sminkelek, és az arcvonásaim sem különösebben nőiesek

-hiányzik, hogy hosszan végigsimíthassak a hajamon, a leghosszabb szál is max 10-15 cm, így szem mértékre


Szóval 1 szó mint 100, utálom, és szeretnék újra hosszú hajat. Ehhez miket érdemes ennem/innom, a hajamra kennem(tudom, hogy google a barátom, de érdekel, nektek mi vált be)? A növesztés alatt érdemes igazítani a fazonon, vagy egyáltalán ne vágassak belőle, amíg el nem ér egy bizonyos(mondjuk állig érő) hosszt minden egyes hajszálam?

16/l



2018. jún. 15. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Egy női mintás póló és egy hajpánt sokat javítana a helyzeten. ;)

16 évesen ideje is lenne eldönteni, hogy fiú vagy lány vagy-e, és annak megfelelően öltözni, különben hajhossztól függetlenül fiúnak fognak nézni. :)

Hajpántok és csatok nélkül amúgy se tudod kibírni, mire megnő valamennyire.

Először egy rövid bob fazont lehet kihozni belőle, de az is legalább 3-4 hónap.

A nőies és formás duci alak "uniszex" ruhákban is lompos tehén hatást kelt. Ezért sem ártana előnyösen öltözni.

Van ám átmenet a farmer-fekete póló és a magassarkú-plázapicha ruha között.

A rövid haj akkor nőies, ha TE az vagy. Kisugárzás kérdése az egész.

2018. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sörélesztő bevált, nagyon látványosan megnőttek a babahajaim, mondjuk én ennek pont nem örülok, mert teljesen összevissza állnak, és nem tudok vele mit kezdeni. A kovafold kapszularol is jókat olvastam, ha elfogyott a sörélesztő, én azt fogom elkezdeni szedni. Ezenkívül a ricinusolajos hajpakolast szokták javasolni. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, táplálkozz egészségesen, igyál sok vizet, szedj vitaminokat. A hajadat is apold, pakolasokkal, olajokkal, balzsammal stb. Havonta 1-1,5 cm-t nő a haj, annyira nagyon nem tudod felgyorsítani.
2018. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

rizs víz.. most kezdem, de bízom benne :)

https://www.youtube.com/watch?v=cI_X44qgeqs

2018. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!<3

Kovaföldport iszok minden nap, sok gyümit eszem, meg hajmosós napokon (heti 2-3) csalán teát iszok, és öntök a fejemre.

Az én hajam amúgy alapból kb kétszer olyan gyorsan nő, mint másé, de ez az egész családdal így van, fodrászunktól tudom.:)

Remélem nyár végére már nem lesz ilyen rövid, mert már most, kevesebb, mint egy hét alatt sikerült nőnie 1-2 centit.:D

2018. jún. 17. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés de én a helyedben nem növeszteném vissza. Szerintem irtó jól néz ki egy rövid haj.

Öltözködéssel és kis sminkkel finomítanék rajta (tényleg nem kell sok már egy szempillaspirál is csodát tesz)

2018. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!