Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig tart a hamvas...

Mennyi ideig tart a hamvas árnyalat hamvasító folyadék esetén? Kell mellé hamvasító sampon?

Figyelt kérdés
Az eredeti sárgás szőke hajamat elkezdtem festeni természetes hamvas szőke árnyalatú hajfestékkel (nekem túl sárgás a hajam és nem szeretem) viszont így 1 hét alatt ismét sárgás lett a hajam színe. Próbáltam már hamvasító sampont is, de azzal semmilyen eredményt sem értem el, max annyit, hogy 1,5 hétig volt hamvas hajam. Nekem lényegében a hajam eredeti sárgás árnyalatának a megszüntetése a célom, de szőkének maradni. Most a melíren gondolkozom fodrász által, és ő állítólag a melírozás során tesz fel hamvasító folyadékot. Ettől mennyi ideig lesz hamvas árnylatú a hajam, illetve hamvasító sampon használata kell mellé? vagy ki mit tud ajánlani, hogy hamvas legyen a hajam árnyalata?

2018. jún. 18. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Joico hamvasító sampon.
2018. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaddig tart a folyadék mint a sampon. Ezek csak színezékek, sose lesz tartós. Melír az szőkítés lesz, a szőkített haj meg hamarabb dobja le a színezékeket. Nem látom értelmét. De azt írtad hogy sampontól 1,5 hétig hamvas... akkor nem értem mi a gond? Sampont használhatod akár naponta is. Vagy folyadékot vegyél ha samponozni nem akarsz gyakran.
2018. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hamvasító samponnak pont az a lényege hogy minden alkalommal azzal mosod így megmarad a hamvasság.
2018. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
minden hajmosásnál megmostam és mégis vesztett a hamvasságból
2018. jún. 18. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!