Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondja ezt mindenki?

Miért mondja ezt mindenki?

Figyelt kérdés
Miért akad ki mindenki, amikor kiderül, hogy mondjuk egy arclemosóban van alkohol?? Ha jól hidratálsz, akkor nem szárít, és legalább fertőtlenít is.

2018. jún. 18. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
De igen, szárít. Egy egy pattanásra pár alkalommal helyileg használva nem gond, de hosszabb távon mindenképp szárító, vizelvono hatású, meg akkor is, ha hidratáltsz.
2018. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem sosem okozott gondot.
2018. jún. 18. 10:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt nem úgy kell elképzelni, hogy annyira szárít, hogy elkezd lehamlani az arcodrol a bor. Észre sem veszed, de attól még dehidratalt a bőröd. Mondom nem lesz tőle kifejezett bajod, de ha mondjuk éveken keresztül ilyet használsz, korábban oregedhet a bőröd a dehidrataltsagtol, stb. Sok helyen lehet olvasni, hogy nem ajánlják, mindenki el tudja dönteni hogy milyen terméket szeretne használni és milyet nem.
2018. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy kiakadnak, csak nem tesz jót a bőrüknek. Nekem mikor zsíros bőröm volt, valóban csodát tett az alkoholos lemosó. Miután kiléptem a kamaszkorból, egyre inkább szárított, ezért áttértem érzékeny bőrre valóra. Az sosem baj.
2018. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Az alkohol NEM dertőtlenít, már bocs.


Olyan gyorsan illik a bőrön, hogy esélye nincs kifejteni a hatását...

2018. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már hogy ne fertőtlenítene?? Annyira gyorsan nem illan el..

2018. jún. 18. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!