Platina szőke haj?

Figyelt kérdés
Platina szőke hajat szeretnék és ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem. A hajamrol annyit kell tudni hogy, félhosszú és világos barna. Mennyibe kerülne így a festés (reális áron)? És azt is olvastam hogy több alkalommal kellene mennem hogy a kívánt eredményt elérjem. Ez igaz vagy elég csak egy alkalom? Emellett még érdemes lenne valamilyen extra hajápolót is beszereznem, mit ajánlotok?

2018. jún. 19. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ehhez nagyon le kell szivatni a hajad... Szerintem nem éri meg. Az összes sztár, akinek mostanában ilyen haja van (Saoirse Ronan, Leighton Meester) nagyon jól áll nekik, de látszik, hogy milyen száraz, egeszsegtelen, fenytelen a hajuk. Pedig nekik a legmenőbb Hollywoodi fodrászok csináljak, a legdrágább hajapolokkal egyutt. Szép szín, tényleg jól tud állni, pl nekik nagyon jól áll, de ez rengeteget elvesz szerintem abból, hogy hogy néz ki. Én biztos, hogy nem vállalnam be. Igaz, megnő majd a haj, nő egészséges a helyére, de akkor is. De ez az én véleményem :) amúgy nem igazán értek a hajfesteshez, de attól függ milyen világos a hajad. Ha nagyon világos barna akkor akár egy alkalom is elég lehet. Hajapolasra én az olajakat ajánlom, kokuszolaj, argánolaj pakolásnak, és en ápolásra minden nap az Alverde hajolaját használom (de csak a hajvegekre és nagyon keveset, egy pumpalasnyit). Ezenkívül natúr joghurt, méz, tojásbol készített pakolást szoktam a hajamra kenni heti egyszer, rajtahagyom kb egy órát. A kokuszolajat egész éjjel rajtahagyom. Nekem erről fényes, puha, egészséges.
2018. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!!

De nincs semmilyen más lehetőség hogy elérjem ezt a színt? Mondjuk valamilyen hajfesték? Vagy ez hajfestékkel lehetetlen?

2018. jún. 21. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak világosító hajfestékek is csak szét kell nézni.
2018. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!
2018. jún. 24. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!