Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fazongyantára mennétek úgy,...

Fazongyantára mennétek úgy, hogy közben menstruáltok?

Figyelt kérdés
Az előző időpontot le kellett mondanom az utolsó órában. Gondoltam most adok bőven borravalót,erre most megjött. Arra gondoltam elmegyek,de fazon helyett lábgyantát kérek. Vélemény? Ha mégis a fazont mondanátok,természetesen tamponnal mennék és nem venném le a bugyim.

2018. jún. 19. 14:32
 1/4 anonim válasza:
95%

Én mentem már úgy, egy párszor szerintem simán mehetsz. Tampont mindenképp tegyél be lehetőleg jó erőset, ne legyen ciki hogy cserélgetni kell.

17L

2018. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En megkerdeztem a kozmetikust, azt mondta, tamponnal nyugodtan mehetek, de elofordul, h kevesbe turom jol a fajdalmat. El is mentem, siman ment minden.
2018. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kozmetikusomat sem zavarja, tampon, és a bugyit is leveheted.
2018. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam. Mondta ,hogy nem zavarja.
2018. jún. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!