Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Mit kezdjek a hajammal? Fodrászok, tapasztaltabbak, valaki? Platina legyen, gesztenyebarna, lila?

Unom a színeimet. Barnás szem, világos-középbarna haj, semleges bőr...szeretnék újítani, most kb pixie frizurával mászkálok.

A szemeimet mivel lehetne hangsúlyozni? Milyen hajszínnel? Van bennük szürke-zöld is, de 2 méterről barnának mondható.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fodrász, haj, hajszín, hajfestés, frizura, otthon, szőkítés, nyár, barna, szőke

2018. jún. 19. 15:54  Privát üzenet  

A válaszok
én barnábbra festettem az enyém és imádom

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2018. jún. 19. 16:17 Privát üzenet

Ez nagyban függ a hajad minőségétől is. Van, akinek képtelenség platinát varázsolni úgy, hogy ne törjön le a fele. A lilához szintén egy világos alap kell, de még mindig jobb, mint a platina.

Látatlanban valami jeges sötétszőke árnyalatot mondanék, vagy egy pasztellila ombrét. A teljesen lila valószínűleg nagyon elütne, az élénk hajszínek jobban mutatnak kreolos bőrön vagy világos szemszínnel -szerintem. Ha esetleg tudnál linknelni egy képet, ahol az illetőnek hasonló a bőrszíne, aktuális hajszíne és a szemszíne (együtt), mint neked, az sokat segítene.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2018. jún. 19. 16:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz!

Színekről: [link]

Ennél jobbat nem találtam ;)

# 3/8Időpont 2018. jún. 19. 17:42 Privát üzenet

Még talán valami rózsaszínes is jól állna.:) Vagy pedig úgy csináltatnám meg platinára/lilásra, hogy a töve az eredeti.

[link]

[link]

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2018. jún. 19. 17:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!A rózsaszín és a platina tetszenek, és a másik oldalon valami gazdag mély rezesbarna, nehéz döntés!

Ilyesmiket találtam, valamelyik egyértelmű ,,Igen!"?

[link]

[link]

ezzel szemeztem egy ideig, tönkremenne a hajam? most natúr, erős, sűrű

[link]

ez a sötét

[link]

# 5/8Időpont 2018. jún. 19. 18:12 Privát üzenet
Az első és az utolsó nekem nagyon tetszik. A tiszta fehérszőkét azért nem ajánlanám, mert nekem is volt és 2 hét után már nem lehetett hordani a lenövés miatt, a hidrogén meg szétszedte a fejbőröm és nagyon hullott a hajam tőle :S Szépnek szép, csak a fenntartása nagyon költséges és macerás.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2018. jún. 19. 18:49 Privát üzenet

Leginkább a stílusodtól függ. Ha bevállalósabb vagy, mehetne akár egy hasonló lila tüsi frizura is, ami a szemed is nagyon szépen hangsúlyozza.

[link]

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2018. jún. 20. 08:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hú köszi :D

Decemberben innen, 3 mm-ről indultam, és már vagy 60-szor beígértem, hogy növesztem, igen anya, igen nagyi, igen mindenki, szóval a tüsi nem játszik - de ez a lila csodás lehet

# 8/8Időpont 2018. jún. 20. 12:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
L'Oréal Paris Colorista #Purplehair wahout hajszínezője tényleg zöld lesz szőkített hajon, hogyha kopik kifelé a lila szín?
Mit kellene/milyen színezőt kellene használni a hajamba, ami egy pici színes árnyalatot ad neki, (pl. Lila, kék. ) vagy egy kis rosegold hatást adna?
Lila hajat hogyan? Milyen hajszínezőt kellene vennem?
Sötét hajat szükséges festés előtt világosítani?
Gesztenyebarna vörösesbarna hajba milyen színű melír állna jól?
Tartós gesztenyebarna hajfestékhez ha keverek egy kis lila színezőt annak lehet jóvége? úgy értem szerintetek csúnya lenne? A másik meg, h a színező miatt mondosulna a barna tartóssága?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!