Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körömkérdés! Uv-fényre szilárd...

Körömkérdés! Uv-fényre szilárduló gél-lakkozás kibír két hetet a tengernél? Köszönöm! (Kézen és lábon is! )

Figyelt kérdés
Ha valaki tud árat mondani, színt ajánlani, azt is megköszönöm! És hogy hány éves kortól lehet, tehát 12 éves gyerekemnek is megcsináltathatom-e, ha szeretné? (Nem vagyok tapasztalt, ha azt mondjátok, hogy ne, akkor nem!)

2018. jún. 19. 20:31
 1/5 anonim válasza:
61%
Ez sok mindentől függ pl h mennyire jól illetve mennyire szakszerűen minden lépést követve van felrakva, milyen a lakk minősége szvl otthoni módszerekről nem tudok nyilatkozni de én gél lakott szoktam kérni a kormosnel és nekem kb 2,5hetig simán kibírja kibírja 3hetig is de akkor már csunya szvl ha normálisan minden kellő lépést követve rakod fel 2hetet simán gond nélkül ki kellene bírnia...és azt hogy lehet e 12eves gyermeknek ? Igazából lehet végül is miért ne az egyetlen dolog amiért érdemes meggondolni az az, hogy ha nem folyamatosan lesz rá téve a gél lakk hanem csak ilyen egyszeri alkalom és mikor le akarjátok szedni sokat kell reszelni a kormot ahhoz hogy le jöjjön róla és több mint valószínű főleg ha nem Kormos csinálja hanem otthon ti magatoknak (saját tapasztalat én is így jártam egyszer ) szvl meg sértitek a korom felső rétegeit és fájni is fog meg nagyon el lesz vékonyodva a korom vissza hajlik stb és ez meg nálunk felnőtteknél is esélyes , nem hogy egy gyerek kormeinel ..szvl gondoljatok át de igazából ki lehet próbálni
2018. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2500-4000 ft átlagosan.
2018. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, körmösnél gondoltam csináltatni, és csak egyszeri alkalom lenne mindkettőnknek az utazás miatt.
2018. jún. 20. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Körkösként nem vállalok gyerekeket.
2018. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked is köszi, mert egyáltalán nem vagyok jártas körömtémában. A lányomnak eddig még nem volt lakkozva sem a körme, csak lehúzható gyereklakkal. Sima körömlakkal sem lehet kilakkozni neki? Mert nagyon szeretné. (És nem azt, hogy ki legyen lakkozva neki, hanem hogy életében először elmehessen manikűröshöz.)
2018. jún. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!