Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Évek óta fennálló akne után...

Évek óta fennálló akne után hegek gyógyításával van valakinek tapasztalata? Mit lehet ilyenkor tenni? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2018. jún. 20. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a mikrodermabrázió való az ilyen mélyebb hegekre. Nekem is van hegem, de nekem inkabb lapos mint mély, arra AHA hámlasztót kaptam és hatásos.
2018. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hámlasztás, megfelelo hidratalo krem. Feltetlen keress fel egy szakembert (jo kozmetikust!), a neten ezer meg egy féle ,,megoldást" találsz. Sokkal jobban jársz, ha hagyod az internetet és a jó tanacsokat es idokozonkent elmesz rendes kezelesekre kozmetikushoz.

Addig is hetente 2x arcradir+hidratalo (ne valami rossz pacsuli legyen).

2018. jún. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor úgy néz ki várnom kell őszig?


Igen, csak azért szeretek a neten kezdeni, mert sajnos rengeteg sztorit olvasni arról, hogy sokan 1-2 ezer dollárt költene a heggyógyításra és alig látnak javulást, némi valós tapasztalatot szeretnék gyűjteni

2018. jún. 21. 18:01
 4/7 anonim válasza:
A hyaluronsavas feltöltés is jó rá. Nem olcsó, ismételgetni kell, de minden alkalommal kevesebb is elég.
2018. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Akne hegekkel kapcsolatban:


Várnod kell őszig (Augusztus végéig).

Fontos hogy ne kozmetikus és ne ilyen Mikrodermációs dolgokra menny mert alig hatnak...


Két hatásos módszer van:( FONTOS HOGY ORVOS csinálja és ne kozmetikus!)

A mélyhámlasztás (savas cuccok) kb 3-4 alkalom.

Frakcionális CO2 Lézeres kezelés kb 3-4 alkalom.

2018. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
TCA peel, vagy mire gondolsz, mint "savas cucc"?
2018. júl. 12. 10:14
 7/7 A kérdező kommentje:

Még mindig jelen van a probléma, már eléggé megőrülök idegileg


Elég sok mindent csináltam már


Mély hámlasztás alatt mit értesz, már egy rakatot csináltam

Csak Phenol Peelt nem ami kb már illegális, mert annyira durva


Lézert sem, de eléggé nehéz elhinni, hogy ezek tényleg javítanának vagy csak álhír, kb már 1millio fölötti összeget elköltöttem a kezelésekre, de kb alig van fejlődés

2023. jan. 21. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!