Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort vegyek?

Milyen epilátort vegyek?

Figyelt kérdés

Mi a fontos egy epilátornál?

Melyik típusú márka jó?



2018. jún. 20. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem semmilyet. Sokkal jobban jársz a hideggyanta-csíkokkal. Az is fáj, de hamarabb túl vagy rajta.
2018. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Philips-et, de én is inkább gyanta párti vagyok, az epilátorról szoktam át a gyantára. Egy epilátornál ami fontos, az a fordulatszám, a csipeszek száma, a többi extrájuk hülyeség. Braunt semmiképp ne vegyél!
2018. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem meg Philpset bem, mert nekem kettő ment nagyon hamar tönkre és nem szedte a szőrt. A Braun jobb.


Viszont eMagról ne, nekem szőrös epilátirt küldtek!!!!!!

2018. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szőrös epilátor? Az akkor lehet az újracsomagolt kategórából volt, de azt feltüntetik a honlapon. Az magról jók a tapasztalataim pedig. Nekem Braun-om van kb. 20 éves, én is le akartam cserélni valami extrára, hónapokig agyaltam hogy Braun vagy Philips, végül nem vettem, használom a régimet, elvégre működik. Végül a kérdésedre nem tudtam válaszolni, mert még engem is foglalkoztat, hogy melyikre cserélem, ha ez egyszer beadja az unalmast.
2018. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki jobban szereti az epilátort, mint a hideggyantát, az miért? Én egyszer-kétszer próbáltam az epilátort, de semmire se jutottam vele: fáj is meg nem is olyan hatékony.
2018. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
4-es, igen!!!! Nem újracsomagolt volt, hanem teljes árú Braun Silk Epil 9, fekete szőrök estek ki belőle. Persze reklamàltam, de fogalmuk sem volt az egészről.
2018. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!