Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten melyik fodrászat...

Budapesten melyik fodrászat az, ahol viszonylag olcsón és jó minőségben tudják a hajat “extrémebb” színűre is festeni?

Figyelt kérdés
Szeretnék a nyárra lila hajat, viszont az én városokban nincs nagyon olyan fodrászat ahol ezt meg tudnám csináltatni :(

2018. jún. 20. 20:21
 1/2 anonim válasza:
Budapest Rockstar Alternatív Hajszalonban erdeklodnek ott festenek szines hajakat.
2018. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Viszonylag olcsó, jó és extrém szìnű? Felejtsd el. Addj ki pénzt érte és ne arra menj, hogy olcsó legyen hanem, hogy a hajadra nagyon vigyázzanak és tényleg jól dolgozzanak.

Nekem teljesen tönkre tették a hajam, mert úgy voltam vele hogy bìrja az én hajam meg minek 15 ezreket otthagyni a fodrásznál, megy ez olcsó (nem volt olyan olcsó és nem érett hozzá) fodrásznál meg itthon is....


Rengeteget költök rá, hogy helyre hozzam. Most találtam egy nagyon jó fodrászt, sajnos nem pesten van. Még mindig extrém szìnű a hajam, nem akarok ebből engedni, imádom a szìneket.

2018. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!