Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mihez kezdjek a babahajaimmal,...

Mihez kezdjek a babahajaimmal, hogy ne nézzek ki úgy, mint egy idióta?

Figyelt kérdés
Mindig is sok babahajam volt, de mióta hajvitamint szedek nagyon megnőttek és még zavarobbak... Ha összefogom a hajam, az egész fejem körül szanaszét allnak, nagyon hülyén néz ki. Hajmosás után is annyira erőszakosan elállnak a fejemtol, konkrétan merőlegesen!! Meg ha hagyom magától megszaradni akkor is. Mit lehet ezzel kezdeni??? Segítsetek kérlek!! Úgy utálom.
2018. jún. 20. 20:43
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem ne utáld! Egyrészt pufibbnak néz ki tőle a hajad, ami jó, másrészt pedig sok hajad van. Inkább legyen rengeteg babahajad, minthogy kopasz legyél, nem?

Nekem is nagyon sok van most, tavasszal csomókban hullott a hajam, vitamint is elkezdtem szedni. Én szeretem őket.:)

2018. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze csak annyira idiótán néz ki, hogy mindenfelé áll. Mit csinaljak vele? Mikor fog megnoni?
2018. jún. 20. 21:16
 3/7 anonim válasza:
100%

Szerintem senki nem foglalkozik velük.:D

A haj havonta kb 1 centit nő, szóval türelem.

2018. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nekem komolyan extran sok, és extran hosszú van.
2018. jún. 20. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajzselé vagy hajkakk. Ha más nincs kéznél, hidratálo krémmel bekent kézzel, mikor már picit beszivodott, hátrasimitani.
2018. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rengeteg van körbe a fejemen, hosszúak de anem copfba épphogy nem érnek be

Ha megyek valahova egy minőségi hajhab tud csak segíteni, szépen megfogja mindet és mégsem tűnik ragacsosnak a hajam tőle

Viszont ha csak boltba megyek vagy edzeni akkor 10-15 hullámcsat

Ezek nélkül én is úgy nézek ki mint egy madárijesztő, nagyon igénytelenül állnak, nekem is teljesen merőleges, ráadásul még hullámos is

2018. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó, együtt érzek veled :D Szerencsére ha ki van engedve a hajam akkor nem zavaró.
2018. júl. 15. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!