Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvasalás hatása meddig tart?

A hajvasalás hatása meddig tart?

Figyelt kérdés
Úgy általában, tapasztalatok? Ha a hajatok típusát is leírnátok annak külön örülnék :)

2018. jún. 21. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Klimatizált szobában örökre (következő hajmosásig), novemberi páratartalom mellett 5 perc alatt totál visszagöndörödik. Ebben a mondatban a hajtípusom is szerepelt. Vagy ha elönti a víz a fejed ebben a hőgutában, akkor a homlok feletti rész is visszagöndörödik, mire odaérnél, ahova akartál volna normális kinézettel. Persze nekem ezek már régi emlékek, én évtizede tartós és végleges (lenövésig tartó) egyenesítésekben részesülök.
2018. jún. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs meleg, akkor nekem 3 napig simán bírja. De nyáron értelmetlen próbálkoznom vele, mert az izzadástól azonnal visszahullámosodik. Enyhén hullámos, vastag szálú, kissé sprőd hajam van.
2018. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vastag szálú, hullamos, dús hajam van.

Egy napig, ha esik eső (nem muszáj megázni, a párától egyből), télen is.


De ilyenkor nyáronse tart ki tovább, mert erős a hajam, de 2 napig azért valahogy kinéz.

2018. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!