Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szegeden mennyibe kerül egy...

Cinderella1201 kérdése:

Szegeden mennyibe kerül egy teljes arctisztítás körülbelül?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya, faggyús, heges bőröm van és egy tényleg jó kozmetikust keresek. Körülbelül milyen gyakran kell járni?

(2002-es születésű vagyok, de már két éve ilyen szörnyű a bőröm, eddig még soha nem voltam kozmetikusnál)



2018. jún. 21. 16:06
 1/1 anonim válasza:
Én szombaton fogok menni nagykezelésre( arctisztítás), ha még aktuális megírom, hogy milyen volt. Az ár változhat 4-5 ezertől 10-12 ezerig. Nem biztos, hogy a drága tapasztalt kozmetikus olyan jó is, mint gondoltam. Vannak negatív tapasztalataim sajnos. A 2004-es születésű fiamat is ilyen drága kozmetikushoz vittem, elég szép lett a bőre, de 8 ezret fizettem. A nagyobbik fiamnak viszont csúnya pattanásos, heges bőre volt, ami a nyomkodástól nem javult, így vele a bőrgyógyászaton kötöttünk ki.
2018. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!