Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Felemás színű haj" -tehát...

"Felemás színű haj" -tehát például egyik oldalon rózsaszín, másik fekete- miért nem éri meg? Mi lehet a baj vele?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nagyon kevés embernek van felemás haja, gondolom, okkal. Bonyolult két színnel festegetni a lenövést, sokba kerül, nehéz visszaváltoztatni majd az eredetivé? Vagy miért? Én nagyon gondolkodom a két színű hajon, ezért kérdezem... mondjuk valószínűleg a suli sem tolerálná túlságosan.

2018. jún. 28. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lenövés festésében nem lenne semmisem bonyolult. Szerintem nincsenek ennyire merész emberek. Milyen 2 színben gondolkodsz?
2018. jún. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt platina és fekete sokáig.

Nem bonyás festeni.

Az más kérdés hogy a sok konzervativ megszól, de azt le kell tojni.

2018. jún. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vörös-fekete volt. Csak akkor éreztem bonyolultnak, mikor simán, kiengedve szerettem volna hordani, a választéknak tökéletesnek kellett lennie, majd utána 20 percig "pakolgattam" át a hajszálakat egyik oldalról a másikra, színbeli hovatartozásuk szerint.

Kell hozzá merészség, nekem elég sokan beszóltak emiatt.

Utána mondjuk meg is bántam, hogy épp ezt a két színt választottam, amiktől a legnehezebb megszabadulni, a hajam meg is szenvedte a vissza barnulást. Ettől függetlenül még mindig nagyon tetszik a felemás haj, lehet, hogy más színekkel vissza térek hozzá egyszer.

2018. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! ^^

#1: fekete-vörös, vagy fekete-lila, de az a baj, hogy lila hajam már volt egyszer és magamon nem annyira tetszett:/

2018. júl. 1. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!